+38 (067) 753-01-68 +38 (044) 599-50-89

Защипась Юлия Петровна

У червні 2014 року з відзнакою закінчила магістратуру Київського національного університету імені М.П.Драгоманова, напрям «Корекційна освіта. Логопедія та спеціальна психологія» та здобула кваліфікацію: «Логопед. Практичний психолог спеціальних закладів освіти. Викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології».

З жовтня 2013 року по червень 2014 року працювала методистом з наукової роботи Інституту корекційної педагогіки та психології.

З липня 2014 року працюю логопедом Реабілітаційного відділення ДП МНПО "Медбуд" та логопедом Інсультного центру Універсальної клініки «Оберіг».

Маю трирічний практичний досвід приватної роботи з дітьми (працювала в центрі раннього розвитку) з тяжкими порушеннями мовлення, а також дорослими з афазією.

 

Результатами наукової роботи являються наступні відзнаки:

1. Сертифікат учасника І Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми логопедії» (2011р.).

2. Увійшла у склад 150 найкращих студентів м. Києва за підсумками 2013 року.

3. Свідоцтво стипендіата Київського міського голови (2013 рік).

4. Брала участь у весняному таборі для дітей із щелепно-лицьовою патологією, організаторами якого виступили Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» та Міжнародна волонтерська організація «Smile Train» (США) разом зі своїми представниками – лікарями та студентами зі штату Флорида (США).

5. Cертифікат учасника Міжнародного науково-практичного семінару «Share Music – Ukraine» (Київ, 2011 р.).

6. Сертифікат учасника міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Роль і місце психології в освіті» (Московський міський педагогічний університет, 2012р.).

7. Грамоту за І місце у ІХ Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Корекційна освіта. Логопедія» (Київ, 2013 р.).

8. Сертифікат учасника   IX Східно - та Центральноєвропейській Регіональній конференції з проблем альтернативної та допоміжної комунікації "Комунікація для всіх" (Київ, 2013р.).

9. Подяки за активну участь в організації та проведенні ІІ туру VIIІ, ІХ Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності «Корекційна освіта (за нозологіями)» (з міжнародною участю) березні 2012 року та квітні 2013 року.

Приділяю значну увагу науковій роботі, відстежуючи результати новітніх досліджень у галузі загальної та корекційної педагогіки, психології та спеціальної психології.

 

Результатами наукової роботи являються наступні публікації:

Защипась Ю.П. Психофізіологічні і нейропсихологічні дослідження заїкання. Освіта та наука у вимірах XXI століття: матеріали звітно-наукової конференції студентів 10-12 квітня 2012 р. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2012. – с. 91.

Защипась Ю.П. Нейропсихологічні особливості мислення. Освіта та наука у вимірах XXI століття: матеріали звітно-наукової конференції студентів 16-17 квітня 2013 р. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2013.

Коломієць Ю.В., Защипась Ю.П. До проблеми вивчення механізмів заїкання. // Науково-практичний журнал «Корекційна педагогіка». – 2012. – № 2. – С. 25.